Komponenty układów chłodzenia komputerów muszą zostać wykonane z troską o najmniejszy detal. Zobacz, dlaczego warto zaufać firmie AAB!

z 1

AAB

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku systemów chłodzenia komputerów nie ma miejsca ani na kompromisy, ani tym bardziej na półśrodki. Wiemy też, że klienci wymagają od poszczególnych komponentów całego układu jak najwyższej jakości wykonania. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę jedynie z najlepszymi producentami, w tym m.in. z marką AAB. W prezentowanym asortymencie znajdą Państwo przede wszystkim Cooling CHIPSET, czyli zestaw plastikowych pinów wraz ze sprężynami umożliwiających docisk radiatora chipsetu do płyty głównej.

Co istotne, elementy te stosowane są także w przypadku kart graficznych. W ofercie znajduje się także specjalny adapter 4-pinowy umożliwiający przejście na układ 3-pinowy. Produkty firmy AAB w zasadzie od zawsze traktowane były w kategoriach synonimu jakości. Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, aby układ chłodzenia komputera był trwały i wydajny, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zadbamy o rzetelne wsparcie techniczne oraz pomożemy wybrać najlepszą z opcji, czy to adapter, czy choćby Cooling CHIPSET, jak i wśród innych produktów.

AAB Cooling CHIPSET PIN 2szt. przechowalnia
  Dostępna ilość: Duża ilość

  Dostępny

  AAB Cooling CHIPSET PIN 2szt.

  1,50 zł

  AAB adapter 4pin(molex)-> 3pin z pomiarem prędkości C9 przechowalnia
   Dostępna ilość: 1

   Dostępny

   AAB adapter 4pin(molex)-> 3pin z pomiarem prędkości C9

   5 zł

   AAB Multiconnector C12 przechowalnia
    Dostępna ilość: Duża ilość

    Dostępny

    AAB Multiconnector C12

    4,60 zł

    z 1

    Newsletter

    Zapisz się do Naszego newslettera i otrzymuj jako pierwszy MEGA rabaty na zakupy w sklepie angela.pl

    Zamknij